Reisid

Olen õppinud hotellimajandust ja terve oma elu töötanud turismivaldkonnas. 2003. aastal asutasime elukaaslasega bussifirma Alltours.

Kliendikeskne lähenemine, täpsus, viisakus ja mõistmine on minu jaoks esmatähtsad. 2020.aasta suvel võtsin armsalt sõbralt üle teatrireiside korraldamise. Lisaks teatrikülastustele organiseerin ühepäevaseid reise Eestimaal ja lähiriikides. Sel suvel külastasime Riiat, käisime Räpina aiareisil ja Lüübnitsa laadal ning külastasime Arvo Pärdi keskust ja Keila-Joa lossi.

Ekskursioonidel ja väljasõitudel kasutame alati Alltoursi mugavaid ja turvalisi Setra busse.

Teen oma tööd kirega ja armastan oma kliente !

Greta Tammeleht
Alltours
CEO

Teenused

  • Ekskursioonide ja reiside korraldamine koolidele, lasteaedadele, ettevõtetele ja eraisikutele
  • Reisijuhi teenus
  • Teatri- ja kontserdipiletid
  • Hotellipakkumised
  • Laevapiletid

Teie idee, meie teostus !

Pikemaid reise teeme koostöös Nordland Traveliga.

Reisipakkumised

 

TEATRIREISID NAISSAARELE

Kutsun Teid suvel imeilusale Naissaarele, kus asub Eesti väike „angkor wat“ maaliliste ja tohutult massiivsete taimestikku kasvanud kindlusvaremetega. Tuletorni tipust avanevad lummavad vaated ja puutumatud Hülkari otsa liivadüünid kutsuvad jalutama. Paik on nii maagiline, et oma osa leiavad kõik külastajad. Ühendame suvise seikluse tipptasemel kultuuri nautimisega!

Nargenfestivali raames etenduvad Omari küünis „Aadama õunad“ ja „Bäng“, mõlema etenduse lavastajaks on Priit Võigemast.

“Aadama õunad” 4.07 ja 5.07 VÄLJA MÜÜDUD!

“Bäng” 31.07 VÄLJA MÜÜDUD!

Foto: Kaupo Kalda

5.augustil 2021

TSON LEMBERI UUS ELU
 
August Mälgu merenovellide põhjal
 
Lavastaja: Jaanus Nuutre
Dramatiseerija: Sven Karja
Kunstnik: Jana Wolke
Helikujundaja: Lauri Närep
Valguskujundaja: Robin Täpp
Etenduse juht: Inge Kaseleht
Laval: Siret Tuula, Eva Püssa, Mihkel Tikerpalu (Eesti Noorsooteater)
 
Väike Eestimaa rannaküla pühitseb aasta tähtsaimat päeva, uue laeva vettelaskmise pidu. Üksiku noore naise Marise majja eksib joomase peaga meremees, kes peab hommikul laevale minema. Naine pole terve oma elu jooksul kodukülast kaugemale saanud, mees on aga läbi sõitnud kõik maailma mered ja ookeanid. Tema värvikad ja lustlikud lood lummavad nii majaperenaist kui uudishimulikku naabrinaist. Neljas tähtis tegelane selles loos on aga meri, kel sügaval vee all oma enda rajad ja teed – samamoodi kui kulgeb üks tee naise südamesse. Selles loos tuleb sobitada omavahel paar kanget karakterit, muukida lahti üks aastatetagune kuritöö ning saada selgust oma tõelistest unistustest.
 
Saaremaa kirjandusklassiku August Mälgu 1967. aastal ilmunud rahvalikult humoorika novelli „Tson Lemberi elu” lavaversioonis on hõlmatud mitmete Mälgu merejuttude motiive.
 
Etendused toimuvad Lahemaa rahvuspargi läheduses paikneva Eisma sadama paadikuuris, vaid mõnekümne sammu kaugusel merest.
 
Hind 38eur / inimene.
Piletiraha ootan 15.juuniks.
1984
KAMMIVABRIKU SÜNDMUSKESKUSES 3.JUULIL 2021
 
Tulevikudüstoopia

Loo sündmused leiavad aset tulevikuühiskonnas, totalitaarses riigis nimega Okeaania, kus valitseb Suure Venna kultus, iseseisev mõtlemine on keelatud ning inimesi kontrollitakse ja jälitatakse igal võimalikul moel. Ajalugu on ümber kirjutatud ja olevik salastatud, Armastuse-, Külluse-, Rahu- ning Tõeministeeriumi meelevallas on inimesed kui tillukesed putukad, kelle isiklikud mõtted ja tunded on täiesti ebaolulised. Loo peategelane Winston Smith avastab endas ühel päeval teisitimõtleja ning hakkab märkama end ümbritsevaid valesid.

Inglise kirjaniku George Orwelli kultusteoseks saanud raamat ilmus trükis Teise maailmasõja järel ning tundub ikka veel (või isegi aina enam) puudutav, aktuaalne ja prohvetlik.


AUTOR GEORGE ORWELL
DRAMATISEERINGU AUTORID ROBERT ICKE, DUNCAN MACMILLAN
TÕLKIJA TÕNIS ARRO

LAVASTAJA KARL LAUMETS
KUNSTNIK KRISTJAN SUITS (TALLINNA LINNATEATER)
MUUSIKALINE KUJUNDAJA VAIKO EPLIK
VALGUSKUNSTNIK RENE LIIVAMÄGI
VIDEOKUNSTNIK EPP KUBU

OSADES ROBERT ANNUS, GERT RAUDSEP, MARIA ANNUS, HANNES KALJUJÄRV, MARIKA BARABANŠTŠIKOVA, OTT SEPP, MAARJA JOHANNA MÄGI, KAAREL POGGA, KEN RÜÜTEL

Pilet koos bussisõiduga Pärnust 40eur

Sooduspilet ( õpetaja, õpilane, pensionär ) 35eur

Piletiraha ootan 3.juuniks

17.juulil toimub 
POOTSI VEINIMÕISAS
Kaunimate Aastate Vennaskonna kontsert.
 

Hind koos bussisõiduga Pärnust 25eur. 

Piletid palun broneerida ja välja osta hiljemalt 17.juunil.

Koostöös POOTSI VEINIMÕISAGA pakume eksklusiivset paketti 21.juulil  ERAMAA etendusele.

 

Pakett sisaldab etenduse piletit, ekskursiooni, veinide degustatsiooni ja kohalike hõrgutiste maitsmist. 

Hind koos bussisõiduga Pärnust 55eur.

ERAMAA on hingeminev komöödia neljast inimesest, kes kogunevad igal aastal ISA (Andrus Vaarik) juurde sauna sünnipäeva pidama. Reeglid on lihtsad: ISA kütab sauna ja hoolitseb sakuska ning joogipoolise eest, sõbrad hoolitsevad naeru, nalja ja laulu eest. Tullakse koos, minnakse ka koos. Kedagi maha ei jäeta. Kuid saunas hõõguvad peale kerisele lisatavate puude ka valusad omavahelised rääkimata jätmised ja lõpuks konkreetset vastust nõudvad küsimused. MIKS tullakse? MIDA räägitakse? MILLAL minnakse? Vastused ja ootamatu lõpplahendus tulevad vaatajani läbi nalja, laulu ja pisarate. Eesti tippnäitlejate lustimine ja Valter Soosalu kirjutatud originaalmuusika esitamine mõisa suure tiigi peale ehitatud reaalselt töötavas saunas on  midagi, mida lihtsalt peab nägema ja nende esituses kuulma. Kõike seda kannab ja toetab Eesti teatri helikuninga Ardo Ran Varrese poolt kujundatud helimaastik.

Etendust saadavad Romantiline Rannatee ja värske suitsukala, kohalikud suupisted, hõrgutised ja Pootsi mõisa käsitööveinid ning te saategi koosluse, millest te ei taha mitte mingil juhul ilma jääda.

Etendused toimuvad Pootsi mõisa suurele tiigile ja selle kaldale spetsiaalselt ehitatud mängupaigas.

OSADES: Andrus Vaarik, Tanja Mihhailova-Saar, Pääru Oja, Juss Haasma, Nikolai Bentsler

Autor: Hannes Võrno
Lavastaja: Anti Reinthal 

Kunstnik: Riina Degtjarenko
Laulude autor: Valter Soosalu

Helikujundus: Ardo Ran Varres

Katkuhaud

 

Ene Mihkelson

 

Ugala suvelavastus. Vaid kuus etendust!

 

28.augustil 2021

 

Soodushind 26eur koos bussisõiduga Pärnust.

 

Soodushind kehtib broneerides enne 31.maid. Selleks ajaks ootan piletiraha.

 

LAVASTUSE TUTVUSTUS

Üle pika aja kohtuvad kaks naist, kelle põimunud elusaatustes on peidus üks saladus.

 

Kui lavastuse peategelane oli 6-aastane, võttis tädi Kaata ta enda juurde elama. Nüüd, aastakümneid hiljem asub ta 80-aastase tädi ja seejärel oma ema Sanna mälestuste jahile. Iga uus külaskäik erakuna elava Kaata juurde avab kiht kihi haaval kunagi toimunud sündmusi, keerulise aja pinevaid suhteid ning põhjuseid, miks minevikus toimunust siiani rangelt vaikitud on. Kuidas leida vastuseid ja anda hinnanguid ajale, mil iga sammu pidi põhjalikult kaaluma? Ajale, mis nüüd sõrmede vahelt laiali pudeneb, kuna sellest pole senini tahetud rääkida.

 

Ühe olulisema kaasaegse eesti kirjaniku Ene Mihkelsoni mitmete auhindadega pärjatud ajaloolise romaani „Katkuhaud“ toob publiku ette Priit Pedajas, kelle lavastajatee 41 aastat tagasi Ugala teatrist algas. See lugu, mida tihti on võrreldud Sofi Oksaneni romaaniga „Puhastus“, koorub lahti nagu sibul ja toob meieni ühe perekonna loo, aga ka terve eesti rahva loo elusaatustest ja valikutest 20. sajandi teise poole alguses.

Dramatiseerija, lavastaja ja muusikaline kujundaja

Priit Pedajas (Eesti Draamateater)

Kunstnik

Pille Jänes

Valguskujundaja

Sander Aleks Paavo

Osades

Luule Komissarov, Kadri Lepp, Aarne Soro, Vilma Luik, Marika Palm, Tarvo Vridolin, Garmen Tabor ja Merle Liinsoo

Broneeri reis